Loading

Европа Гуми

075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

добредојдовте

кои сме ние?

Сервисниот центар ЕВРОПА ГУМИ постои повеќе од 20 години , основан е 2000 та година со примарна дејност увоз и дистрибуција на гуми за сите видови моторни возила од неколку реномирани брендови..
сервис

што нудиме

Multiple Options

Промена на масло

Моторните масла се од витално значење за долговечноста на механичките делови, првенствено за моторот на возилото.

ВИДИ ПОВЕЌЕ
Deliver & Install

Центрирање предница

Центрирањето на трап претставува усогласување на аглите на тркалата со цел тие да бидат нормални на подлогата (хоризонтала) а истовремено да бидат и меѓусебно паралелни.

ВИДИ ПОВЕЌЕ
Service & Repairs

Исправање на фелни

Ние нудиме најширок спектар на услуги за поправка на тркала и гуми: од визуелно испитување за да се утврди проблемот до целосно закрепнување.

ВИДИ ПОВЕЌЕ

НАЈПРОДАВАНИ

Проверете ги нашите нови пристигнувања.
издвојуваме

од нашиот блог

Новата генерација на гумите „Bridgestone Blizzak LM005“ се случи во февруари 2019 година, токму во Червенија како еден од најпознатите зимски центри во Италија, лоциран на Алспкиот планински масив.

прочитај повеќе

Продажно-сервисниот центар „Европа гуми“ ја започна 2020 година со објавување на нова акција наменета за дотрошување на залихите, при што објави попуст од 38 до 40 отсто на дел од понудата зимски пневматици.

прочитај повеќе

Врвниот производител на пневматици VREDESTEIN направи нов чекор во насока на популаризација на својот бренд и технологија, правејќи ја истата достапна преку марката APOLLO која од сега ќе биде достапна и во Европа.

прочитај повеќе

Product was successfully added to your shopping cart.
Blank!!!