Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Исправање на фелни

Алуминиумските и челичните фелни се оштетуваат како последица на удар на тркалото на одредена нерамнина. Зависно од типот и обемот на оштетувањето се пристапува кон обработка на истото со т.н машинско исправање на фелна. Во нашиот сервис тоа може да се направи а цената на таа услуга зависи од големината на фелната и нивото на оштетеност.