Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-29%

TURANZA T005

Quick Overview

195/65R15 (91H)

Regular Price: 5.520 ден

Special Price 3.920 ден

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

TURANZA T005 е премиум моделот на јапонскиот гигант Bridgestone кој во 2019 според германската асоцијација ADAC е избран за најдобар пневматик во својата класа при кочење и управување во кривини. Највисоко е оценет за возење при влажни услови и се карактеризира со супериорна издржливост и долг век на траење.

Можеби Ви треба и …