Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-27%

TOURING 2

Quick Overview

195/65R15 (91H)

Произведено во Италија

Regular Price: 3.730 ден

Special Price 2.740 ден

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Сакате да го зачувате вашиот буџет а истовремено и вашите пневматици? Откријте ги докажаните перформанси на TOURING 2! Одлични својства со прифатливи цени.

Можеби Ви треба и …