Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-30%

Со секој купен сет од 4 гуми VREDESTEIN SPORTRAC 5 добивате подарок наочари за сонце

SPORTRAC 5

Quick Overview

195/65R15 (91H)

Regular Price: 4.920 ден

Special Price 3.440 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Vredestein SPORTRAC 5, одлични резултани според ADAC ЗА 2019. Вози безбедно , удобно и тивко со летните пневматици со премиум квалитет. Производ на Холандската фабрика со 70 годишно искуство , направен во тесна соработка со GIUGIARO design студиото.

Можеби Ви треба и …