Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-30%

SNOWTRAC 5

Quick Overview

205/55R16 (91T)

Regular Price: 8.210 ден

Special Price 5.750 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

SNOWTRAC 5  е најновиот наследник во добропознатата серија на зимски гуми кои доаѓаат од Холандија.  Одлични перформанси на температури под 7 степени целзиусови. Перфектно држење на мокри и суви патишта, одлично управување, мала отпорност при тркалање, оптимално отфрлање на снег и кал, ултра тивка, поголем комфор и помала потрошувачка

Можеби Ви треба и …