Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-30%

ROADHAWK

Quick Overview

205/55R16 (91H)

Regular Price: 5.430 ден

Special Price 3.800 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

ROADHAWK е најновиот модел на FIRESTONE направен да трае подолго. - Производот е најдобар во својата класа на мокро, (максимална оцена А) и Најдобар во класата во кочење на суво, (до 3 метри пократок пат на кочење во споредба со конкурентите). Според Германскиот институт за испитување и сертифицирање TUV SUD

Можеби Ви треба и …