Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Magic Type1

Quick Overview

Патосници Magic Type1
1.000 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Универзални гумени патосници 'GLEDERING' Magic Type 1 изработена од високо квалитетна гума,која не смрди и има арома на ванила.Magic Type 1 е практична за чистење и користење а одговара на повеќето возила.Патосницата има додаток од левата страна и го покрива делот за одмор на левата нога.Содржи 2 предни и 2 задни патосници.

Можеби Ви треба и …