Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-30%

Со купен сет од четири APOLLO гуми, добивате брендиран организер за во багажен простор.

ALNAC 4G WINTER

Quick Overview

205/55R16 (91T)

Regular Price: 5.860 ден

Special Price 4.100 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Како резултат на успешна соработка помеѓу VREDESTEIN и APOLLO, конечно на пазарот се појавија новите модели на летни, зимски и гуми за сите сезони под брендот APOLLO, а дизајн, технологија и место на изработка е во фабриката на VREDESTEIN -Холандија. Моделите се правени по примерот на веќе легендарните QUATRAC гуми за сите сезони, како и по изгледот на SPORTRAC и SNOWTRAC за летната и зимската гама. Безбедноста и овој пат е на примарно место, а гумите се карактеризираат, меѓу останатото, и со многу ниско ниво на бучавости одлични возни својства. Ако се земат сите овие параметри во обзир цената на овие производи е исклучително прифатлива и за нашиот пазар.

Можеби Ви треба и …