Loading
075 410 119
Кошничка0продукт(и)

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.
-30%

Со купен сет од четири APOLLO гуми, добивате брендиран организер за во багажен простор.

ALNAC 4G ALL SEASON

Quick Overview

175/65R14 (82T)

Regular Price: 4.320 ден

Special Price 3.020 ден

Достапност: (На лагер)

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Како резултат на успешна соработка помеѓу VREDESTEIN и APOLLO конечно на пазарот се појавија новите модели на летни, зимски и гуми за сите сезони под брендот APOLLO, а дизјн, технологија и место на изработка Холандија – фабриката на VREDESTEIN. Моделите се правени по примерот на веќе легендарните QUATRAC гуми за сите сезони

Можеби Ви треба и …